Альтернативна демократична школа Alterra

Про заклад

Телефон
Are you sure want to delete these records?

ALTERRA SCHOOL. Територія іншого навчання. Школа для дітей 1-6 класів.

Основне завдання школи

Навчати і виховувати нове покоління сміливих і відкритих людей на підставі принципів гуманізму і демократії.

Наша мiсiя

Створити дитяче ком'юніті, в якому дитина росте і розвивається в умовах свободи і рівності.

Наша обіцянка

До 2040 року 5% людей отримає вільну освіту. Це будуть люди, якi здатні реалізувати себе і потенціал нашої країни.

Чому демократія?

Демократія в нашій школі - це право кожного учня на особисту свободу, думку, голос. Ми будуємо вiдношення з дітьми на рівних, КОЖЕН має право висловити свою думку та внести пропозиції про зміни у школi.

Цінності Аlterra school

Свобода

Демократія - це, в першу чергу, свобода.

В нашій школі вона має кілька проявів:

- свобода особистості - право бути собою,

- право голосу - участь дітей у прийнятті різних рішень,

- свобода навчання - дитина сама вирішує, що їй цікаво вчити і коли приходити в школу.

Екологічне середовище навчання

Шанобливе і рівне ставлення між учнями і вчителями. У школі всi поважають особисті кордони один одного, прислухаються до бажань і інтересів. Відсутнє психологічне насильство, маніпуляції, тиск і зайва мотивація. Головне - повага особистості іншої людини.

Практичність

У державній школі діти відмовляються вчити уроки, тому що «їм це ніколи не знадобиться». Ми з самого початку заклали в предмети практичну складову, перетворивши уроки в корисні заняття на кожен день.

30% програми — це обов'язкові навчальні академічні предмети. Все інше — проектні студії та вільне відвідування. Для вивчення обов'язкової програми ми використовуємо понад 10 методик і практичну складову. Щоб діти не просто вивчили новий матеріал, а відразу ж застосували його в реальному житті.

Ми використовуємо поєднання з 10+ різних сучасних методик навчання: тьюторінг, онлайн навчання, SCRUM технології, інтелект-карти, STEM задачі, проектні студії, перевернутий клас, ейлетика, ТРИЗ пелагогіка, елементи швидкого читання, гейміфікація процесу, розвиток емоційного інтелекту, арт-терапія. Такий підхід допомагає дітям думати гнучкіше, виходити за рамки, вчить відповідальності і прагненню до результату.

У нашій школі немає вступних іспитів і строгих критеріїв прийому. Ми раді кожній дитині, тому що бачимо в нiй гідну особистість!

Наше відео
Ще відео