«Все включено»

Школа надає необхідні навчальні матеріали. Їх не потрібно носити щодня в портфелі, у кожного учня свій ящик для речей. Ми також не задаємо домашнє завдання, навчання повністю відбувається в школі. Так що батькам не потрібно сидіти з дитиною над домашнім завданням.

Рівне оточення

Наша школа заснована на принципах демократії, тому малюки, підлітки, батьки і вчителі спілкуються на рівних. Голос кожного має вагу. Діти беруть активну участь в житті школи, віддають свої голоси, впливають на систему і, головне, бачать результат!

Сучасні методики навчання

Ми використовуємо поєднання з 10+ різних сучасних методик навчання: тьюторінг, онлайн навчання, SCRUM технології, інтелект-карти, STEM задачі, проектні студії, перевернутий клас, ейлетика, ТРИЗ пелагогіка, елементи швидкого читання, гейміфікація процесу, розвиток емоційного інтелекту, арт-терапія. Такий підхід допомагає дітям думати гнучкіше, виходити за рамки, вчить відповідальності і прагненню до результату.

Реальна модель життя

Ми створюємо максимально наближені до реального життя умови, щоб діти були готові до будь-яких її сюрпризів. Наприклад, в школі немає класів, тому що в реальному житті доводиться працювати і знаходити спільну мову з людьми різного віку.

Ми раді кожній дитині

У нашій школі немає вступних іспитів і строгих критеріїв прийому. Ми раді кожній дитині, тому що бачимо в ньому гідну особистість!